“Pale çfarë transporton Rama me avion”, Arian Çani plas deklaratën e fortë për kryeministrin

Lajme

I ftuar në një studio televiziv, analisti Arian Çani ka folur në lidhje me udhëtimet e kryeministrit Edi Rama që u publikuan dje nga hakerat iranian.

Çani, ironizoi duke thënë se kryeministri Edi Rama po ‘vuan’ nga të gjitha lajmet që qarkullojnë ndërsa shtoi se ka zëra që thonë ‘pale çfarë transporton Rama me avion’.

“Ka edhe zëra, mirë që Rama bën këto udhëtime me charter dhe harxhon gjithë këto lekë, por thonë se pale çfarë transporton Rama me avion.”-tha Çani.