PAMJE TË RËNDA!! “O Lum nuk do vdesësh o shpirti”/ Momentet e fundit të 27-vjeçarit që u v.ra në Londër

Lajme

Një 27-vjeçar, i identifikuar si Lumturi Zeqja ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në Londër, pasi është konfliktuar me një person ende të paidentifikuar.

Së fundmi, JOQ ALBANIA ka siguruar pamjet ekskluzive nga vendngjarja. Siç shihet nga videoja e mëposhtme, janë dy persona të plagosur dhe fatmirësisht, personi i dytë është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë në vendngjarje janë miqtë e 27-vjeçarit, të cilët i japin zemër të përballojë plagët, por ishte e pamundur. Zeqja ndërroi jetë pak orë më vonë.

Gjithashtu, mes tyre shihen dhe disa vajza, që nuk dihet nëse kanë qenë me djemtë shqiptarë apo jo, por ato vazhdojnë të qëndrojnë aty. Policia dhe shërbimi mjekësor është gjithashtu në vendngjarje dhe po përpiqen që t’i vijnë në ndihmë shqiptarëve të plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.