Përd’hunoi vajzën e mitur të shokut të tij, burg për 55-vjeçarin

Lajme

Është lënë në burg Astrit Terolli i akuzuar se përdhunoi vajzen e mitur të shokut të tij.

Vendimi i marrë nga Gjykata e Tiranës do të jetë deri në përfundim të hetimeve ku do të jeopët edhe vendimi përfundimtar ndaj Terollit.

Terolli e ka mohuiar akuzën e ngritur ndaj tij. Vajza kishte shkuar të qëndronte tek shtëpia e Terollit pasi një nga fëmijët e kësaj familjeje ndodhet në spital në koma.

Gjithashtu edhe babai i vajzës po procedohet në gjendje të lirë, kjo pasi ka mësuar për ngjarjen ai është larguar nga banesa, e ka shkuar ka gjetur 55-vjeçarin e më pas e ka goditur dhe dhunuar atë.

Abuzimi seksual me të miturën, mësohet se ka ndodhur në shtëpinë e kësaj të fundit teksa i ati nuk ishte aty, ndërsa prokuroria ka nisur hetimet për rastin e rëndë të ndodhur në kryeqytet.