Po e tra.dhtoj burrin pasi qe ai me inj.oron e nuk me flet, u knaqa me tjere tu…!!!

Lajme

Pershendetje po shkruaj nga fb i shoqes tem anonim ju lutem une jam e martuar por burri im nuk me do eshte tip i kohrav te vjetra kurr nuk me blen asgje as rroba as dhurata as nuk me uron ditelindejn me qene se i ka mundesit

sepse punon merr rrog diku 450 muj jetojme vetem une dhe aj kemi 2 vite martes femi nuk kemi ende jemi martu me mesit si familje jan familje e mire te shkolluar.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER