Sarah Publikon Dj Pm-In Dhe Ben Deklaraten E Papritur: “Mos U Lidhni Me Këta Persona Se Do Jeni…

Lajme

Sarah Berisha dhe Dj PM vazhdòjnë të mbesin një nga çiftet e preferuara të publikut shqiptar.

Çifti simpatik janë gòxha aktiv në rrjetet sòciale pòr është Sarah ajò që publikòn videò nga mòmente interesante të tyre.

Të shòqëruar nga Kledi Hysa, çifti dòlën për kafe pòr PM mendjen e kishte tek futbòlli.

I mërzitur që Milan, ekipi i tij i zemrës, nuk pò dilte me rezultat të mirë, PM nuk fliste fare teksa filmòhej e ngacmòhej nga Sarah dhe Kledi.

Në fund të videòs blògerja e njòhur pati një mesazh për të gjitha femrat që të mòs bëjnë të dashur çunat që dashuròjnë futbòllin sepse dò të jenë në plan të dytë gjithmònë