Shikoni pamjet teksa nje gur i madh shkeputet nga kodra dhe bie mbi hekurudh perpara se te kalonte treni..(VIDEO)

Lajme

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te. Ju Faleminderit shume qe jeni pjes e faqes tone

 

” rel=”noopener” target=”_blank”>https://youtu.be/G_PhOsUsoKM