Shume vite me pare dhe komplet ndryshe/ Ja si dukeshin VIPAT shqiptar para se te beheshin te famshem

Lajme

Personazhet e njohur te ekranit shqiptar gjithmone komentohen per karrieren, projektet qe sjellin ne ekran apo edhe per jeten e tyre private.

Ata nuk kane qene gjithmone te rritur ndaj ashtu si te gjithe ruajne kujtime te bukura te femijerise./.Artikulli vazhdon me poshte..!

Disa prej tyre kane zgjedhur t’i publikojne ne rrjetet sociale dhe padyshim qe kane qene femije shume simpatik.Artikulli vazhdon me poshte..!

Dikush nuk i ka ruajtur tiparet e veta dhe disa te tjere nuk kane aspak ndryshim. E rendesishme eshte qe sot jane perfshire ne boten e artit ne menyre indirekte ose direkte dhe madje jane shume te dashur per publikun.Artikulli vazhdon me poshte..!

Ne kete artikull do te shikoni sesi dukeshin disa nga personazhet e njohur te ekranit kur ishin bebe si Alketa Vejsiu, Ledri Vula, Getoar Selimi, Xhensila Myrtezaj, Arilena Ara, Elvana Gjata, Arbana Osmani, Noizy, Samanta Karavello, Enca, Ardit Gjebrea, Dua Lipa dhe Bleona.

Vipat shqipatare kane qene femije shume te lezetshem dhe me siguri fotot e meposhte do t’ju embelsojne diten: