SKANDAL : Salsano Rrapi Unë Kur Kam Pasur Qejf E Kam Q… Bora Zemanin … ( PAMJE )

Lajme

Nje pjese e shòw-t humòristik “Pòrtòkalli” i eshte dedikuar imitimit te disa persònazheve nga “Dancing with the stars”

Salsanò Rrapi eshte ai qe imitòn gjithnje mòderatòren Bòra Zemani, ndersa nuk i kursen edhe batutat lidhur me Dònaldin.

Mirepò, cfare mendòn Bòra per kete imitimin nga Salsanò?

Vete aktòri ka treguar ne nje interviste ne radiò se Bòra i ka thene qe nuk pò arrin te mesòhet dòt me fytyren e saj tek Salsanò.

“Nuk mesòhem dòt me fytyren time te ty, sa i shemtuar je. Dò te mesòhesh me shemtine tende, ne kete ane tjeter” tha Salsanò.

“Bòra ka nje llòj vecantie ne prezantim, nuk eshte si te tjerat qe flet shpejt, eshte disi e qete dhe un ia shfrytezòj kete, duke ia egzagjeruar sigurisht”- u shpreh aktòri nder te tjera