Të Njoh Shumë Mirë”/ Ermiona “Shpërthen” Kundër Kiares Maestros Dhe Oltes Kesaj Te Fundit : Mbaje Gojën, Kaq Po Të Them

Lajme

Leximi i zarfit të zi, i cili u dha një ultimatum banorëve për episodet e dhunës dhe kërcënimeve, krijoi debate në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ermojona i është kthyer ashpër Oltës, së cilës i tha se është gënjeshtare dhe se po gënjen për këtë situatë sy ndër sy.

Sipas saj, ajo është njësoj si Luizi edhe pse e sulmon këtë të fundit.

“Ti je gënjeshtare po gënjen sy më sy, e paedukatë, e pacipë. Të njoh Olta, të njoh shumë mirë.

Mbaje gojën kaq po të them. Ja pra dhe flet për Luizin, ja ku e ke. Të dalësh nga vetvetja me këto.”- tha Jona.

Me pas debati ka shkuar dhe me shume ku Jona eshte kapur me Maestron dhe Kiaren te cilet sipas saj po bejne loje fallco kur shprehin ‘keq ardhje’ per njeri tjetrin pas primi-t.

Me vjen per te vje** kur ju shikoj bashke dhe aty shaheni me njeri tjeterin, turp dhe per ty Kiara keto ishin fjalet e saj qe deri diku jemi shume dakort me te.