Tragje,Dia Ndodh Pak Më Parë, Përplasen Makinat Nderron Jet Piloti Në Durrës. ‘Emri Mosha’

Lajme

Durrës- Aks,dent gjatë garave me makina në Durrës.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mbrëmjes së të dielës në fshatin Pjesës, Shijak

Gjatë garave me mjete sportive te Arena Kartin Albania 3, janë për,plasur dy automjete.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën njëri prej drejtuesve A. M., 40 vjeç, banues në Fier.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aks,dentit.