VIDEO /E bind vajzën të shkojë tek avioni i tij privat, por shikoni çfarë i bën pastaj..!!

Lajme

Kjo video do t’ju lë pa fjalë.Ky djalosh e ka ftuar një vajzë të shkojë në aeroplanin e tij privat,

mirëpo vajza nuk eshte ne dijesni se cfar e pret aty.Pas nje kohe djali i thot troc se cfar mendon per te dhe cila ishte arsyja qe ai e pruri ne Avion… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE